Football Dance

Challenge 6

Každý kluk natočí min. 10 vteřin dlouhé video, kde předvádí co nejvíce "fintiček", kliček a tríčků. Pořadí a zvolené dovednosti jsou zcela na výběru a kreativitě hráčů. Na tréninku si s kluky ukážeme. Videa zasílejte do konce sezóny na e-mail: fcvpripravka@gmail.com

ve videu malá inspirace :-) ...

přidáno 06.06.2018 

Série kliček vol. 1

Challenge 5

Tentokrát jsme si pro Vás, šikovný fotbalisty, připravili trochu těžší oříšek. Ale my máme rádi pořádné výzvy! Ve videu je k vidění spousta různých kliček od jednodušších až po ty složité. Tvým úkolem je si vybrat 3-5 kliček, které se ti líbí a pořádně je vypilovat. Poslední týden v dubnu proběhne kontrola! Pokud je ti to málo, tak samozřejmě trénuj všechny... I ti nejlepší fotbalisté většinou používají jen pár oblíbených kliček, ale určitě není od věci umět všechny. Z hlediska rozvoje koordinace a manipulace s míčem je to ideální prostředek učení. 

přidáno 10.04.2018

Fotbal nejsou jenom nohy!

Challenge 4

Protože již máme základní dovednosti s míčem (našlapovačky, pinčes, žehličky) poměrně osvojené je potřeba se posunout na další level. Co kromě zrychlení činnosti nebo třeba práci slabší nohou můžeme udělat? Zaúkolujeme kromě nohou i ruce! Abychom mohli naráz provádět například našlapovačku a při tom si přehazovat míček z ruky do ruky musíme se hodně soustředit a napřed si procvičit horní končetiny zvlášť. Zvládneš postupně všechny cviky jako trenér ve videích? Trénuj, v nejbližší době začneme práci nohou a rukou spojovat!

Vzhledem ke středečnímu tréninku a obecně dobré úspěšnosti, přidáváme další těžší varianty přehazování. 

A pro odvážlivce, kteří už nedokáží vydržet bez míče u nohy... (začni od nejjednoduššího 1D2D našlapovačky)

Poznámka: Je možné, že videa nepůjdou přehrát na mobilních zařízení, ale pouze na PC.

přidáno 06.03.2018

I ve vzduchu umíme s míčem!

Challenge 3

Začínáme přitvrzovat...Zvládneš překonat trenéra ve videu a udělat víc než 10 "nožiček" bez toho, aby se míč dotkl země? Používej jen jednu nohu, nebo klidně obě! Pokud zvládneš zkoušej si míč zvednout parádičkou a ukončit 10. "nožičku" chycením s otočkou. Koukni a zkoušej!

přidáno 01.02.2018

Najdi a trénuj!

Challenge 2

V následujícím videu jeden skvělý hráč mezi čtyřmi protivníky udělá hned za sebou dva různé typy "véček", které již známe a učíme se je...Zde můžete vidět proč :-)

Tvým úkolem je tuto situaci najít a trénovat, aby jsi to po novém roce zvládl, alespoň tak dobře jako hráč na videu. V tréninku možnost navázaní na obě strany (začíná pravá, levá a potom opět naváže levá, pravá)

Doporučujeme pozorně prostudovat celé video, obzvláště první 3 umístění hráči stojí za to!


přidáno 14.12.2017

Kolik zvládneš nášlapů? 

Challenge 1

Zvládneš za 10 vteřin udělat přes 20 nášlapů na míč? Je to pro tebe málo? Tak zkoušej našlapovat na míč co možná nejrychleji... 

Zkus překonat trenéra a jeho 35 nášlapů na videu. 

Je to jednoduché? Neboj, v další výzvě přitvrdíme... 

aktualizováno 10.12.2017